Hizmetlerimiz

Web tasarım hizmetleri

Denizli web tasarım yapan firmalar içerisinde sizlere istediğiniz türde siteyi en uygun fiyatlara sunabilmeyi amaçlıyoruz. İnternet sitesi açtırmak ve işlerinizi büyütmek istiyorsanız Pamukkale Bilişim’den muhakkak teklif alın. Domain ve hosting sağlayısı olarak da hizmet veren firmamız en uygun fiyatlar ile sizlerin yanındadır.Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medyada sizin bulunmanızı gerektiren faktörlerin başında sosyal medyanın hedef kitlenize en kolay ve en hızlı şekilde ulaşabileceğiniz, kolay ve düşük maliyetli bir mecra olmasıdır.

İşletmenizin sunduğu hizmet veya ürün sosyal medyada ne kadar bahsedilirse, marka gücünüz de o doğrultuda artacaktır. İşletmenizin sosyal medyada profesyonel olarak aktif bir şekilde var olduğunda marka veya ürün bilinirliğiniz artar ve kullanıcılar sizin hakkınızda sürekli konuşarak, sizi tavsiye ederler. Dolayısıyla sosyal medyadaki bu etkinliğiniz işletmenizin marka gücünü arttırarak, itibarınızın daha da güçlenmesini sağlayacaktır.E-ticaret sistemleri

E-Ticaret, işletmelerin ürünlerini, hizmetlerini internet ortamından tanıtım ve pazarlamasını sağlayan, firmanızın kapılarını dünya pazarına açan teknoloji alternatifidir. E-Ticaret ile , milyonlarla ifade edilen internet kullanıcıları sayfanıza birkaç saniyede ulaşabilir, ürün ve hizmetlerinizi internet üzerinden ödeme gerçekleştirerek satın alabilir. Sizde, zahmetsizce gerçekleşen bu işlemleri izleyebilir ve yönetebilirsiniz.Arama Motoru Optimizasyonu ( SEO )

Arama motoru optimizasyonu’nun amacı, sitenizin arama motorlarında görünürlüğünü arttırmak, ve bunun sonucunda siteye daha çok kişiyi sitenize çekmektir. Arama motoru optimizasyonunun başarısı, sadece hangi kelimenin kaçıncı sırada çıktığına bakarak değerlendirilmez. Sıralama bilgileri sadece bir göstergedir, esas bakılması gereken toplam olarak arama motorlarından siteye gelen trafiktir.Google reklam danışmanlığı – Google adwords hizmetleri

Google’ın içerik tabanlı reklam sistemi olan Google Adwords, sistem üzerinde kendi reklamlarınızı oluşturup, ulaştırmak istediğiniz kitleler için anahtar kelime seçimi yapmanıza ve bu reklam kampanyaları ile alakalı reklam bütçelendirmelerinizi kendi kontrolünüzde yapabilmenizi sağlayan bir servistir. Google Adwords sisteminde reklamlarınız görüntülendiği rakam başına değil, aldığı tıklama başına ücretlendirilir. Böylece reklamınıza herhangi bir dönüşüm sağlanmadığı zaman herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

Türkiye’de ve dünya da Google en çok arama yapılan arama motoru konumundadır. Arama motorlarında yapılan herhangi bir aramada binlerce hatta milyonlarca sonuç çıkar.

Çoğunlukla ilk sayfada yalnızca en uygun ilk 10 uygun sonuç görüntülenir. Her web site sahibi de doğal olarak ilk sayfa da yani ilk 10 sırada çıkmak ister. Arama sonucunda aradığını ilk on sırada bulan bir kişi, arama motorunda daha sonraki sayfalarda listelendiyseniz size hiç ulaşmadan aramasını sonlandırabilir.

Arama motoru optimizasyonu (SEO), Google  arama motorunda yapılan arama sonuclarında sitenizin üst sıralara çıkmasını sağlamak için yapılan çalışmalardır.

Bu nedenle de Arama Motoru Optimizasyonu ; gerek bir kurumun tanıtımı açısından,gerek işletmenin kurumsal yapısını yansıtması açısından ve gerekse o işletmenin dünyanın herhangi bir yerindeki potansiyel müşterilerine ulaşmak ve kazancını artırmak açısından gerçekten de hayati önem taşımaktadır