Denizli’de Web Sitesi Kurmak İstiyorum Diyenler Mutlaka Okuyun!

Denizli’de Web Sitesi Kurmak İstiyorum Diyenler Mutlaka Okuyun!

Denizli internet/web sitesi yapan firmaları arayanlar google arama motoruna müracaat ediyor. Web sitesi yapımını bazı programlar ile kendinizde yapabilirsiniz. Ancak yaptığınız web sitesinin google aramalarında ilk sıralarda çıkmasını istiyorsanız yani web sitesi üzerinden yeni müşterilere ulaşmak istiyorsanız bunu web tasarım işinde uzman birine yaptırmanız gerekiyor. Bu yazımızda sizlere Denizli’de internet sitesi yapanlar arasında bugüne kadar hayata geçirdiği projeler ile bir çok firmanın büyümesini ve markalaşmasını sağlayan Pamukkale Bilişim’i tanıtmak istiyoruz.

ÜCRETSİZ WEB SİTESİ KURMAK!

20 yılı aşkın tecrübemiz ile web tasarım ve seo hizmetleri konusunda hizmet veriyoruz. Denizli’de bir çok küçük işletmeye yaptığımız web siteleri ile firmaların büyümesini sağladık. Bu işi severek yaptığımızdan dolayı her web sitesi projesini kendi işimiz gibi düşünüyor o işe başlamadan evvel piyasa konusunda araştırmalar gerçekleştiriyor ve site kurulumundan sonra web sitesinin google aramalarında ilk 3 sırada yer alması adına çalışmalarımızı uzun vadeli gerçekleştiriyoruz. Çok ucuza da web sitesi yaptırabileceğinizi hatta bazı programlar ile kendiniz hiç bir ücret ödemeden de web sitesi yapabileceğinizi belirtmek isteriz. Ancak şunu belirtmek isteriz bir iş merkezi yada iş hanının 5. Katında dükkan açmak ile 1. Katında yol üstünde dükkan açmanın farkını bu işi bilen herkes bilir. Müşterilerinizin sizi bilmediğini ve piyasada her hangi bir işletme ararken sizi bulmasını istiyorsanız arama motorlarının sonuçlarında ilk 3 sırada yer almanız gerekmektedir. Biz web sitesinin kurulumudan sonra çalışmalarımızı sonlandırmadan sitenizi güncel tutarak site içi ve site dışı seo çalışmaları ile sizi ilk sıralara çıkarmak için devam ediyoruz. Bunu sizinle çalışmaya başlamadan önce belirtiyoruz. Sitenizin kurulumu öncesi web sitesinin domain, hosting ücreti ile web sitesinin kurulumu ve ilk 3 sıraya çıkarılması şeklinde bir anlaşma sonrası çalışmalarımıza başlıyor ve sizi hedeflediğimiz sıralara çıkarmak için durmadan çalışıyoruz.

WEB SİTESİ KURMAK NE KADAR?

Birçok müşterimizin ilk önce sorduğu soru “web sitesi kaç liraya yapılır”. Bunu sizlere şöyle izah edelim. Web sitesinin açılabilmesi için ilk önce bir alan adı dedimiz domain alınması gerekmektedir. Firmaisminiz.com şeklinde bir domain ücreti ödemelisiniz. Ayrıca bir de sitenizin dosyalarının tutulacağı sunucunun yıllık kirası için de bir ücret ödemelisiniz. Bu ücretler yıllık olup bunun web sitesini yapanla bir ilgisi bulunmaktadır. Siteniz açık bulunduğu sürece domain ve hosting ücretlerini her sene ödeyeceksiniz. Bunun haricinde ayrıca sitenizin kurulumu içinde bir defaya mahsus bir ücret ödeyeceksiniz. Pamukkale Bilişim olarak Denizli’de en uygun fiyatlara domain ve hosting hizmeti veren firmamızı tercih etmeniz durumunda sizlerde her yıl ödenen bu ücretten de tasarruf edebilirsiniz.

Sizlere web sitesi nasıl kurulur hangi aşamalardan geçilir ve web sitesi açmak ne kadar tutar gibi sorulara cevap vermek için her zaman hazırız. Denizli’de web tasarım ve yazılım firmaları arasıda müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımı ile her geçen gün müşteri portföyünü geliştiren Pamukkale Bilişim’den teklif almadan karar vermeyin. Telefon numaramız 0 541 765 2099

Yazar hakkında

denizliwebtasarim administrator